Znajdź pracę, która do Ciebie pasuje

  • Budownictwo
  • Logistyka
  • Rolnictwo

Oferty Pracy

Różne funkcje - producent bukietów

1977

Opis

Dla naszego zleceniodawcy z którym jesteśmy związani od wielu lat, poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy w firmie produkcyjnej zajmującej się przygotowywaniem bukietów bandowych. Jeśli widzisz siebie jako część miłego ale ciężko pracującego zespołu to jest to oferta dla Ciebie.

Obowiązki:

Ze względu na złożoność procesów szukamy pracowników na rożne funkcje z rożnymi kwalifikacjami. Zatrudniamy także osoby bez doświadczenia ale z wysoką motywacją do pracy.

Oferujemy:

  • Praca całoroczna
  • Wynagrodzenie według CAO – Układu Zbiorowego Pracy Handel Kwiatami i Roslinami Doniczkowymi.
  • Przyjazny zespół
  • Możliwość zakwaterowania w okolicy zakładu pracy.

Czego się od ciebie oczekuje:

  • Dostępność na pełny etat (również w weekendy)
  • Gotowość do pracy w wymiarze minimum 8 godzin dziennie
  • Gotowość do pracy w chłodnym środowisku

Dane kontaktowe rekrutera:

  • Email: inhousegreenpartners@vkve.nl
  • Numer telefonu: 0618728778
Godziny 38+
Wynagrodzenie Wynagrodzenie zgodne z CAO
Miasto Honselersdijk

Kontakt

Rejestracja

Pola z ! są wymagane.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Informacje o cv

Wczytaj cv

Szukaj
Zostało 900 znaków.