Znajdź pracę, która do Ciebie pasuje

  • Budownictwo
  • Logistyka
  • Rolnictwo

Oferty Pracy

Praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego - do przyuczenia

355

Opis

Posiadasz doświadczenie w pracy w kuchni i szukasz pracy w której mógłbyś nauczyć się fachu i rozwijać swoje kompetencje a wraz z tym podwyższać swoje zarobki? Jeśli lubisz pracować z żywnością i jesteś fanem produktów mięsnych to być może mamy idealną ofertę właśnie dla Ciebie!

Nasz zleceniodawca jest dużą, profesjonalną międzynarodową organizacją z siedzibą w Rotterdamie. Firma zajmuje się szeroko pojętą obróbką wołowiny, wołowiny ekologicznej oraz cielęciny. Swoje wysokiej jakości produkty firma eksportuje na cały świat. Dbałość o sterylność produkcji i szacunek dla pracowników gwarantuje dobre warunki pracy.

Twoje obowiązki:  (po przejściu szkolenia)

  • Pracujesz na różnych działach w całej organizacji
  • Odkostniasz i kroisz mięso
  • Usuwasz tłuszcz i skóry
  • Solisz i pakujesz mięso
  • Przetwarzasz mięso na różne produkty

Oferujemy:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • Początkowe wynagrodzenie € 10,91
  • Po pozytywnym przejściu jednomiesięcznego szkolenia stawka € 11,50 euro
  • Możliwość podwyżki przy bardzo dobrym funkcjonowaniu
  • Możliwość rozwoju i dalszej nauki cennego fachu
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Opiekę Jobcoacha podczas całego okresu pracy

Twoje kwalifikacje:

  • Posiadasz podstawowe doświadczenie w pracy z nożem
  • Pracowałeś w przeszłości jako kucharz, bądź pomoc kuchenna
  • Chcesz się przekwalifikować lub podwyższyć swoje kwalifikacje
  • Lubisz pracować z żywnością a przede wszystkim z mięsem
  • Szybko się uczysz i jesteś dokładny w swojej pracy
  • Rozumiesz instrukcje w j. angielskim bądź niemieckim
  • Masz motywację i intencję aby dalej rozwijać się w branży mięsnej

Van Koppen & Van Eijk:

Van Koppen & Van Eijk codziennie wysyła do pracy ponad 10 000 pracowników w Europie w  branży logistycznej, rolnej, produkcyjnej, spożywczej, budowlanej i technologicznej. Robimy to z 10 oddziałów w Holandii i 17 oddziałów za granicą. Jesteśmy profesjonalną, ambitną firmą z otwartą i nieformalną kulturą, która stawia swoich pracowników na pierwszym miejscu.

Jeżeli jesteś zainteresowany funkcją i spełniasz nasze oczekiwania zgłoś się za pomocą przycisku „Aplikuj”. Lub wyślij  swoje zgłoszenie do pracy na adres: schiedam@vkve.nl albo rotterdam@vkve.nl  lub zadzwoń pod numer tel.  010 - 310 5600 lub 010 - 484 4114

Miasto Rotterdam

Kontakt

Rejestracja

Pola z ! są wymagane.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Informacje o cv

Wczytaj cv

Szukaj
Zostało 900 znaków.