Znajdź pracę, która do Ciebie pasuje

  • Budownictwo
  • Logistyka
  • Rolnictwo

Oferty Pracy

Pracownik szklarni z kwiatami doniczkowymi

187

Opis

Jeśli mieszkasz w okolicach Bergschenhoek i posiadasz doświadczenie w pracy z kwiatami w szklarni? Chciał(a)byś pracować w fajnej firmie w czystych schludnych warunkach z miłymi kolegami? To mamy idealną ofertę właśnie dla Ciebie!
Nasz zleceniodawca jest średnią nowoczesną firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą kolorowych kwiatów doniczkowych typu Bromelia. Firma jest specjalistą w tej dziedzinie i razem z hodowcami tworzy nowe gatunki tej pięknej rośliny.

Twoje obowiązki:

  • Sadzenie roślin
  • Rozszczepianie roślin
  • Pielęgnacja roślin w każdym stadium rozwoju
  • Segregowanie produktów
  • Pakowanie produktów

Oferujemy:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • Początkowe wynagrodzenie € 10,00
  • Możliwość podwyżki przy bardzo dobrym funkcjonowaniu
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Profesjonalną opiekę Jobcoacha podczas całego okresu pracy

Twoje kwalifikacje:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w szklarni
  • Szybko się uczysz i jesteś dokładna/y w swojej pracy
  • Posiadasz własny dojazd do pracy, bądź prawo jazdy

Kontakt:

Oddział Den Haag
070 308 0690
denhaag@vkve.nl

Oddział Schiedam
010 310 5600
schiedam@vkve.nl

Oddział Rotterdam
010 484 4114
rotterdam@vkve.nl

Wynagrodzenie €10,00
Miasto Bergschenhoek

Kontakt

Rejestracja

Pola z ! są wymagane.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Informacje o cv

Wczytaj cv

Szukaj
Zostało 900 znaków.