Znajdź pracę, która do Ciebie pasuje

  • Budownictwo
  • Logistyka
  • Rolnictwo

Oferty Pracy

Operator bocznego wózka widłowego

146

Opis

Czy szukasz stałego zatrudnienia w Polnocnej Holandii (Noord - Holland Zwaagdijk) ze stabilną ilością godzin? Szukasz pracy na dlugi okres czasu w prężnie rozwijająca się firmie? Jesteś zmotywowany? To mamy idealną ofertę właśnie dla Ciebie.
Dla naszego zleceniodawcy poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy w jednym z centrów dystrybucji w Zwaagdijk.

Twoje obowiązki:

  • Kompletujesz zamówienia
  • Umieszczasz palety w wyznaczonych miejscach
  • Uzupełnianiasz zasoby magazynu

Oferujemy:

  • Pracę na długi okres czasu
  • Wynagrodzenie 11.45 €/h + 0,50 €/h dodatku
  • Pracę w systemie dwu zmianowym + dodatki zmianowe
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny
  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Zakwaterowanie firmowe wraz z transportem do pracy

Wymagania:

  • Certyfikat na boczny wózek widłowy
  • Dyspozycyjność od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • W przypadku prywatnego zakwaterowania - własny transport
  • Odpowiedzialność, porządek i bezpieczne wykonywanie pracy

Van Koppen & Van Eijk:

Van Koppen & Van Eijk codziennie wysyła do pracy ponad 10 000 pracowników w Europie w branży logistycznej, rolnej, produkcyjnej, spożywczej, budowlanej i technologicznej. Robimy to z 10 oddziałów w Holandii i 17 oddziałów za granicą. Jesteśmy profesjonalną, ambitną firmą z otwartą i nieformalną kulturą, która stawia swoich pracowników na pierwszym miejscu.

Kontakt:

Oddział Zwaag
zwaag@vkve.nl
0228 760088

Miasto Zwaag

Kontakt

Rejestracja

Pola z ! są wymagane.

Dane osobowe
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Informacje o cv

Wczytaj cv

Szukaj
Zostało 900 znaków.